Vrijdagochtend, omstreeks 08.35 uur, woedde er brand bij een bedrijf aan de Metaalweg. Politie en brandweer, uit Nijmegen en Beuningen, gingen erheen. Een van de machines bleek in brand te staan. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor.
Omdat de brand in een machine zat heeft het enkele uren geduurd voordat de brand meester was. Tijdens deze brand is aan de andere zijde van het pand, vermoedelijk door de afvoer, nog een kleine brand ontstaan. Deze werd met een hoogwerker geblust.
Het werk in het bedrijf ging ondertussen gewoon door. Van gevaarzetting voor personeel of omwonenden was geen sprake. De weg is enige tijd voor een deel afgesloten geweest, maar dit heeft geen noemenswaardige hinder voor het verkeer opgeleverd.
bron:Politie Gelderland-Zuid
Bekijk ook deze populaire persberichten
Popular
- Guus Meeuwis’ Groots Overzee concert dit jaar op Texel
- Gratis online meting organisatiecultuur
- Tas ballonnen achtergelaten op Den Haag CS, verdachte geeft zichzelf aan
- ATN Arab IPTV box: meer dan Arabische 500 TV zenders in HD-ready kwaliteit zonder schotel!
- Digital Yuan wordt beschouwd als “Hoogste Potentiële Opbrengst” Investering