zondag 08 januari en maandag 09 januari 2006
In het zuiden af en toe zon, elders veel bewolking. Maandag meer zon.
In de noordelijke helft van het land overheerst de bewolking, maar het blijft droog. In het zuiden zijn er opklaringen.
In deze situatie komt niet zoveel verandering. Overdag schijnt dan ook vooral in het zuiden van het land af en toe de zon terwijl het noorden tot in de middag met een hardnekkige wolkendek te maken blijft houden. De middagtemperatuur ligt rond de 3 graden. De wind blijft in de oosthoek en is zwak tot matig, kracht 3 of minder.
In de loop van de middag en avond breekt ook in het noorden van het land de bewolking en dat is de opmaat voor een vrij heldere nacht waarin de temperatuur daalt naar ongeveer -3 graden. De wind blijft in de oosthoek, zwak tot matig.
Maandag overdag zijn er perioden met zon en blijft het droog. De middagtemperatuur ligt tussen 2 en 5 graden en de wind is zwak uit een zuidoostelijke richting.
zondag 08 januari 2006 05.56 uur
zondag 08 januari 2006 05.56 uur
bron:KNMI
Bekijk ook deze populaire persberichten
Trending
- Gemeenten willen uitgroeien tot het overheidsloket voor burgers
- Teleperformance benoemt Norbert van Liemt tot Regional Director Centraal Europa
- Opname psychiatrische inrichting verdachte moord GGnet
- www.besopure.nl: 100% natuurlijke haar- & huidverzorging, make-up en meer…
- Winschoten: man aangehouden voor overlast
Popular
- Guus Meeuwis’ Groots Overzee concert dit jaar op Texel
- Gratis online meting organisatiecultuur
- Tas ballonnen achtergelaten op Den Haag CS, verdachte geeft zichzelf aan
- ATN Arab IPTV box: meer dan Arabische 500 TV zenders in HD-ready kwaliteit zonder schotel!
- Digital Yuan wordt beschouwd als “Hoogste Potentiële Opbrengst” Investering