Nieuwe burgemeester Uden



Mevrouw J.W. Kersten is benoemd tot burgemeester van de gemeente Uden. Haar benoeming gaat in op 1 mei 2005.

Mevrouw Kersten (61 jaar) is lid van de PvdA en is vanaf 16 september 2004 tot heden waarnemend burgemeester van Uden. Daarvoor was zij burgemeester van de gemeenten Broekhuizen en Grubbenvorst (van 1 december 1994 tot  
1 januari 2001) en waarnemend burgemeester van de gemeenten Arcen en Velden (januari 2001 tot juni 2001), Bergeijk (februari 2002 tot mei 2002) en Asten (maart 2002 tot september 2004). 
 
Mevrouw Kersten volgt de heer J.A.M. Vos op die met ingang van 15 september 2004 is benoemd tot dijkgraaf van het Waterschap Brabantse Delta.  
 
bron:BZK



Comments are closed.
%d bloggers liken dit: