Ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Catharina-Amalia der Nederlanden op woensdag 7 december heeft nijntje een plaats gekregen op de website over het Koninklijk Huis.
Op de kinderpagina's van www.koninklijkhuis.nl staat vanaf vandaag een interactieve nijntje stamboom. Het doel van deze stamboom is kleine kinderen spelenderwijs kennis te laten maken met het Koninklijk Huis. De stamboom is op de verjaardag van Prinses Catharina-Amalia vanaf de homepage te bereiken door op een nijntje tekening met een taart met twee kaarsjes te klikken.
Behalve de verjaardag van Prinses Catharina-Amalia is ook het samenvallen van het 25-jarig Regeringsjubileum en het 50-jarig jubileum van nijntje de aanleiding voor de feestelijke samenwerking met Dick Bruna.
De twee prinsesjes uit het gezin van de kroonprins vieren de verjaardag van de oudste prinses overigens in Zuid-Amerika. Zij hebben ook het Sinterklaasfeest in Nederland gemist.
bron: RVD
Bekijk ook deze populaire persberichten
Popular
- Guus Meeuwis’ Groots Overzee concert dit jaar op Texel
- Gratis online meting organisatiecultuur
- Tas ballonnen achtergelaten op Den Haag CS, verdachte geeft zichzelf aan
- ATN Arab IPTV box: meer dan Arabische 500 TV zenders in HD-ready kwaliteit zonder schotel!
- Digital Yuan wordt beschouwd als “Hoogste Potentiële Opbrengst” Investering