Al meer dan 10 jaar onderhoud de provincie Noord Holland contacten met delen van China, Japan en Zuid Korea om het bedrijfsleven te helpen daar beter zaken mee te doen. Nu heeft de provincie een internetsite geopend die ondernemers daadwerkelijk moet helpen.
Gedeputeerde Schipper: "Noord-Hollandse ondernemers moeten kansen grijpen" Vanaf vandaag wordt het voor Noord-Hollandse ondernemers een stuk gemakkelijker om zaken te doen met Azië. Via de nieuwe website www.azie-noordholland.nl worden ondernemers in Noord-Holland en in China, Japan en Zuid-Korea met elkaar in contact gebracht en kunnen ondernemers alle informatie vinden die nodig is om succesvol zaken te doen met Azië. De provincie hoopt hiermee de wederzijdse handelsbetrekkingen te bevorderen en Noord-Holland als internationaal hoogwaardig vestigingsgebied beter op de kaart te zetten.
Schipper is zeer enthousiast over de nieuwe website: « Iedere ondernemer heeft een internetverbinding en kan naar de website. Het is nu nog een kwestie van lef en doorzettingsvermogen."
Bekijk ook deze populaire persberichten
Popular
- Guus Meeuwis’ Groots Overzee concert dit jaar op Texel
- Gratis online meting organisatiecultuur
- Tas ballonnen achtergelaten op Den Haag CS, verdachte geeft zichzelf aan
- ATN Arab IPTV box: meer dan Arabische 500 TV zenders in HD-ready kwaliteit zonder schotel!
- Digital Yuan wordt beschouwd als “Hoogste Potentiële Opbrengst” Investering