De jaarlijkse Twentse Woningmarktmonitor 2009 van I & O Research in Enschede toont aan dat dit jaar weer meer mensen zich in de grensstreek hebben gevestigd. Ongeveer 1.000 gezinnen vestigden zich net over de Duitse grens.
In de periode van 2003 tot 2008 is het aantal gegroeid met 58 %. Een sterke stijging en een steeds groter wordende groep.
Wat zijn redenen om te verhuizen naar Duitsland?
De goedkopere woningprijzen worden als grootste voordeel gezien, maar ook mentaliteit van de Duitsers is een vaak genoemd argument als wij de emigranten ondervragen. Ook zijn de hypotheekrentes er op dit moment lager en zo zijn er vele andere voordelen om naar Duitsland te emigreren.
Emigratie is uiteraard een grote stap, waar u zich goed op moet voorbereiden. Hiervoor is de website Duitsland Hypotheek in het leven geroepen en hier kunt u zich al vast informeren over de mogelijkheden. De site geeft een beeld van de mogelijkheden en helpt u graag op weg.
Dagelijks vertrekken er 350 mensen uit Nederland waarvan 18 naar Duitsland. U ook?
Bezoek de site http://www.Duitsland-Hypotheek.com voor meer informatie.
Website: http://www.Duitsland-Hypotheek.com
Bekijk ook deze populaire persberichten
Popular
- Guus Meeuwis’ Groots Overzee concert dit jaar op Texel
- Gratis online meting organisatiecultuur
- ATN Arab IPTV box: meer dan Arabische 500 TV zenders in HD-ready kwaliteit zonder schotel!
- Digital Yuan wordt beschouwd als “Hoogste Potentiële Opbrengst” Investering
- Tas ballonnen achtergelaten op Den Haag CS, verdachte geeft zichzelf aan